11°C lekkie zachmurzenie

Wielka szansa drużyny tenisa stołowego z Wiązowny na I ligę

Kiedy: 2018-05-13 , godzina: 11:00 | Gdzie: Hala SP Wiązowna, ul. Kościelna 20

Teraz albo nigdy! Bezpośredni mecz tenisa stołowego o zwycięstwo w II lidze: GKTS Wiązowna kontra Fructoplant Gąbin.

W niedzielę 13 maja o godz. 11.00 w hali SP w Wiązownie zostanie rozegrany decydujący mecz pomiędzy pierwszą drużyną 2 ligi- GKTS Wiązowna i drugą drużyną- MUKS FRUCTOPLANT Gąbin. Mecz ten zdecyduje, która drużyna wygra rozgrywki 2 ligi Mazowsza oraz Warmii i Mazur w tenisie stołowym w sezonie 2017/2018. Drużyna z Wiązowny ma tylko jeden punkt przewagi nad zawodnikami z Gąbina (w pierwszym pojedynku był remis 5:5) dlatego zespołowi z Wiązowny wystarczy remis aby wygrać ligę w obecnym sezonie.

Drużyna z Wiązowny jeszcze nigdy nie zaszła tak daleko w rozgrywkach drużynowych i stoi przed niepowtarzalną szansą wygrać 2 ligę i zagrać baraż z jednym z zespołów z Podlasia i Lubelszczyzny (prawdopodobnie zespół z Białegostoku lub Chełma)  o 1 ligę! Jak mówią wspólnie wszyscy zawodnicy naszej drużyny- TERAZ ALBO NIGDY mamy szansę zdobyć awans do 1 ligi. Takiej sztuki nie udało się zrobić żadnej z drużyny w Naszej Gminie w całej historii ze wszystkich dyscyplin sportowych. Czy to się uda tenisistom z Wiązowny dowiemy się 13 maja i mamy nadzieje że będą z nami w tym meczu wszyscy kibice sportu z Naszej Gminy Wiązowna.

BĄDŹCIE Z NAMI W TEJ HISTORYCZNEJ CHWILI I DOPINGUJCIE NAS GORĄCO!!!!.

Emocje i spektakularne wymiany gwarantowane. Goście z Gąbina przyjadą bardzo zmotywowani wraz z kibicami, którzy będą dopingować swoją drużynę i swojego lidera Białorusina - Dimitria Fareitarau.

Mamy nadzieję że nasza gra i doping naszych licznych kibiców sprawią, że przejdziemy do historii sportu w Gminie Wiązowna, Powiatu Otwockiego, jak i całej Polski. Pokażemy że, inwestycja w sport w małych gminach i miastach się opłaca - bylibyśmy najmniejszą miejscowością w rozgrywkach 1 ligi mężczyzn.

Zarząd  i zawodnicy GKTS Wiązowna

 

Wielka szansa drużyny tenisa stołowego z Wiązowny na I ligę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się