:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Wielka zabawa na stulecie OSP Glinianka

Kiedy: 2017-08-27 , godzina: 13:00 | Gdzie: Plac przy Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance

Ochotnicza Straż Pożarna w Gliniance, gm. Wiązowna, obchodzi 100- lecie swego istnienia. Z tej okazji zapraszamy na wielką imprezę urodzinową, podczas której świetnie będą się bawić zarówno najmłodsi, jak i ci trochę starsi, solo i z rodziną. 27 sierpnia nie może Was zabraknąć na placu przy kościele pw. św. Wawrzyńca w Gliniance. Będą do wygrania super prezenty dla gości!

W programie m.in. wesołe miasteczko, stoiska artystyczne i rękodzielnicze, zawody moich dziadków, czyli pokazy dawnych profesji, konkurs z nagrodami, pokaz sprzętu strażackiego oraz wiele innych atrakcji. W czasie trwania pikniku odbywać się będzie doroczny konkurs wypieku sójki glinieckiej. Jego organizatorem jest GOK Wiązowna oraz Stowarzyszenie Miłośników Tradycji i Kultury Ludowej „Wawrzynioki”.

Program:

13:00 – Msza św. w intencji strażaków – ochotników i ich rodzin
14:00 – Odznaczenia strażackie
16:00 – Mr. Magister
17:00 – Koncert zespołu Mejk
18:00 – Sójka Gliniecka – rozstrzygnięcie konkursu wypieków
18:45 – Koncert zespołu Moment
20:00 – Koncert zespołu Strachy na lachy
21:00 – Zabawa taneczna z zespołem Fanaberia
22:00 – Pokaz sztucznych ogni

Konkurs z prezentami dla gości

Z okazji swoich setnych urodzin Ochotnicza Straż Pożarna Glinianka rozdaje prezenty. W czasie obchodów urodzin - w niedzielę 27 sierpnia w godz. 16.00 - 19.30 na stoisku promocyjnym OSP będzie można wziąć udział w konkursie poświęconym zacnemu jubilatowi! Wśród nagród rowery i vouchery do restauracji. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych imprezowiczów.

Zbiórka krwi 

Uczestnicząc w wydarzeniu możecie pomóc innym! Na plac przyjedzie warszawski KRWIOBUS, w którym będzie można oddawać krew na rzecz ofiar wypadków. 

Wydarzenie otrzymało dofinansowanie Samorządu Województwa Mazowieckiego i Powiatu Otwockiego
 

Wielka zabawa na stulecie OSP Glinianka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info