10°C słabe opady deszczu

Wzruszający film zachęcający do biegania (i pomagania)

To smutny film, ale musisz go obejrzeć, bo choć opowiada o strasznym doświadczeniu czwórki dzieci, to niesie nadzieję motywując do akcji na ich rzecz. Mowa o dokumencie "Pomoc dla osieroconych dzieci z Zabieżek" przygotowanym przez hernciszfilm.

Film opowiada o pomyśle na pomoc dla Jakuba 12 lat, Zuzi 10 lat, Wiktorii 8 lat i Bartka 3 lata, których oboje rodzice zginęli w tragicznym wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zabieżkach dnia 1.07.2018 r.  

Chodzi o pomaganie przez uczestnictwo w biegu charytatywnym im. rtm. Witolda Pileckiego, który przygotowywany jest na 23 września br. w Otwocku.

Ireneusz Paśniczek, inicjator wydarzenia zachęca przedsiębiorców i wszystkich mieszkańców powiatu otwockiego do udziału w akcji, a Witold Kwiatkowski, wójt gminy Celestynów  mówi - "musisz tam być"! Jednak wydaje się, że ktokolwiek zobaczy tę tragedię to pomyśli "chcę tam być", tym bardziej, że tak niewiele trzeba aby pomóc.

Samo chwytające za serce nagranie jest także formą pomocy dla osieroconych dzieci, którą oferowali jego realizatorzy: Karolina Trzaskowska i Krystian Herncisz.

Więcej informacji: bieg-dla-osieroconych dzieci

Zbiórkę na rzecz Rodziny z Zabieżek prowadzi Fundacja #DrużynaBłażeja, www.druzynablazeja.pl

Wzruszający film zachęcający do biegania (i pomagania) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się