15°C bezchmurnie

Zamknięty przejazd pod wiaduktem kolejowym od Orlej

Komunikat, Zamknięty przejazd wiaduktem kolejowym Orlej - zdjęcie, fotografia

Uaktualnienie 21.11.2017 - Zamknięcie ruchu pod wiaduktem kolejowym – ul. Orla od strony skrzyżowania ulic Powstańców Warszawy i Armii Krajowej nastąpi w poniedziałek, 27 listopada - informuje UM Otwock.

Generalny wykonawca robót inżynieryjnych realizowanych w ramach modernizacji linii kolejowej – firma BUDIMEX SA, poinformowała, że od dnia 3 27 listopada br. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w ulicy Orlej. Zmiana polegała będzie na zamknięciu ruchu pod wiaduktem kolejowym – od strony skrzyżowania ulic Powstańców Warszawy i Armii Krajowej. Na pozostałym odcinku ulica Orla będzie przejezdna.

Nie będzie możliwe przejście pod wiaduktem. Tymczasowo będzie istniała możliwość korzystania z przejścia zlokalizowanego nieopodal dawnej wieży ciśnień. Dojazd do dworca kolejowego będzie odbywał się jedynie od strony ulicy Warszawskiej.

W tymczasowej zmianie organizacji ruchu nie wyznaczono objazdów dla zamkniętego odcinka ulicy Orlej. Otwarte pozostają przejazdy kolejowe zlokalizowane w ulicach: Majowa, Filipowicza-Żeromskiego i Narutowicza.
Zgodnie z przedstawionym harmonogramem robót, utrudnienia potrwają od trzech do czterech miesięcy

graifika: UM Otwock

Uaktualnienie 3.11.2017 - UWAGA! Uprzejmie informujemy, że planowane na dzień 3 listopada br. wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w ulicy Orlej nie zostanie zrealizowane. Firma BUDIMEX poinformowała o przełożeniu rozpoczęcia robót budowlanych związanych z rozbiórką wiaduktu kolejowego, a co za tym idzie wyłączeniu z ruchu odcinka ulicy Orlej.

Od piątku 3 listopada br. na okres min. trzech do czterech miesięcy nastąpi zamknięcie przejazdu pod wiaduktem kolejowym w pobliżu dworca PKP w ulicy Orlej od strony Powstańców Warszawy. Do stacji dojechać będzie można tylko od ulicy Warszawskiej. Pełny komunikat z UM Otwock na ten temat poniżej.

Zamknięty przejazd pod wiaduktem kolejowym od Orlej komentarze opinie

  • Borek - niezalogowany 2017-10-28 17:25:46

    Co piszecie , że zamknięty jak dopiero od 3 listopada mają zamknąć.

Dodajesz jako: Zaloguj się