:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Zbiórka na rzecz IOP w sklepach Top Market

Stowarzyszenia - Fundacje - NGO, Zbiórka rzecz sklepach Market - zdjęcie, fotografia

Z fantastyczną inicjatywą wyszli właściciele Top Marketu przy ul. Żeromskiego w Otwocku – rozpoczęła się zbiórka na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego.

Inicjatywa charytatywna ma na celu pomoc 20 dzieciom do pierwszego roku życia, które zostały porzucone, osierocone lub odebrane w interwencjach. Jak można pomóc? To bardzo proste – w sklepach sieci Top Market (Otwock ul. Żeromskiego, Tysiąclecia, Matejki, Karczew ul. Andersa, Józefów ul. Polna, Kołbiel ul. 1 Maja) rozstawione zostaną specjalne koszyki, do których można wrzucać zakupione wcześniej produkty na rzecz maluszków. Organizatorzy proszą przede wszystkim o wspomaganie poprzez zakup takich produktów jak balsamy do ciała dla niemowląt, emolienty i płyny do kąpieli, proszki i płyny do prania bielizny dziecięcej, zupki i deserki w słoiczkach, kaszki, kleiki, płyny do mycia butelek, podłóg i szyb czy preparaty do WC. Można także wspomagać finansowo niemowlęta z IOP poprzez wpłatę na odpowiednie konto bankowe – Bank Millennium S.A. PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643.

Właścicielom Top Marketów należą się wielkie brawa i gratulacje za podjęcie tak wspaniałej inicjatywy. Oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału i przyłączenia się do tej akcji charytatywnej.


grafika: Top Market Otwock

 

Zbiórka na rzecz IOP w sklepach Top Market komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info

Stowarzyszenia - Fundacje - NGO, Otwock - więcej informacji