11°C rozproszone chmury

Zderzenie osobówki i skutera

Wypadki drogowe , Zderzenie osobówki skutera - zdjęcie, fotografia

Wczesnym popołudniem w centrum Otwocka na ulicy Karczewskiej - nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1 - samochód osobowy zderzył się ze skuterem.

Sezon motocyklowy ruszył pełną parą. Na ulicach roi się od jednośladów. Dzisiaj (środa, 15 maja) około godziny 14 na ulicy Karczewskiej - nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1 doszło do groźnej kolizji. Z naszych wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego uderzył w tył skutera. Uderzenie, choć nie było mocne wytrąciło motorowerzystę z toru jazdy. Skuter się przewrócił. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie został ranny. Jedynie skuter jako nie nadający się do dalszej jazdy zabrano lawetą z miejsca kolizji.

Zdarzenie, choć nie groźne w skutkach spowodowało całkowity paraliż  głównej ulicy w mieście. Ruch w okolicy SP nr 1 odbywał się po jednym pasie.

Policja apeluje o ostrożność i przypomina, że wraz z początkiem maja na drogi wróciły jednoślady. Kierowcy aut powinni zachować szczególną ostrożność, bo w zdecydowanej większości zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów i dwuśladów - winnymi kolizji i wypadków są kierowcy samochodów. Rowerzyści, motorowerzyści i motocykliści są chronieni jedynie za pomocą kasków na głowach i odzieży ochronnej, dlatego drodzy kierowcy dwuśladów: uważajcie!

Za informacje dziękujemy BIS TAXI OTWOCK.

Zderzenie osobówki i skutera komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się