19°C bezchmurnie

Złote dziewczyny z Wiązowny

Drużyna dziewcząt z Wiązowny najlepsza w powiecie w tenisie stołowym! Drużyna chłopców - też znakomita - zajęła drugie miejsce.

9 lutego 2018 r. w Wiązownie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych i 7 klas szkół podstawowych.

W turnieju wystartowało łącznie 22 drużyny, wśród dziewcząt najlepszą drużyną okazała się drużyna z Wiązowny w składzie: Ola Gołąb, Julia Smolak i Wiktoria Bajer, pokonując w finale drużynę z Józefowa 3:1.

W turnieju chłopców pasjonujący finał rozegrały drużyny z Józefowa i Wiązowny. Po dramatycznym meczu drużyna z Wiązowny uległa 3:2 szkole z Józefowa, a decydujący pojedynek zakończył się 2:1 i 12:10. Drużyna z Wiązowny przegrała finał tylko 2 piłkami, ale postawa całej drużyny zasługuje na pochwałę.

Skład drużyny chłopców z Wiązowny: Bartek Kublik, Sebastian Kostrzyński, Kamil Dmowski i Patryk Witan.
Nauczyciel w-f Tomasz Grzybowski

Złote dziewczyny z Wiązowny  komentarze opinie

• gość 2018-02-12 23:29:01

szkoda, że nie ma pełnych wyników... i nie chwali się tych, którzy nie trenują, a na 22 drużyny zdobywają 3 miejsce..

Dodajesz jako: Zaloguj się