9°C bezchmurnie

==PcFix== Diagnoza, naprawa komputerów Otwock Otwock adres - opinie

Średnia 5.00 | głosów: 1


== PcFix == to pogotowie komputerowe 24h, pogotowie internetowe i serwis komputerowy działający w Otwock, Karczew, Michalin, Józefów, Warszawa, Kołbiel, oraz okolicznych miejscowości z dojazdem do domu lub firmy Klienta. Wykonujemy też naprawy zdalne. Naprawa Twojego komputera jest więc możliwa nawet zaraz!

Więcej informacji na stronie: WWW.ITSUPPORT.INFO.PL

Kontaktowy tel: 504-302-203

Usługi:

Aktualny komputer klienta:

– Kompleksowa pomoc przy wszelkich kłopotach z komputerem: doradztwo telefoniczne oraz e-mailowe, naprawa i wymiana sprzętu (PC, laptopy, notebooki, netbooki, tablety), diagnostyka uszkodzeń, przywracanie systemu, diagnostyka i naprawa antywirusowa etc.

– Aktualizacja i zabezpieczanie systemu, instalowanie i reinstalacja Windows oraz sterowników, konfiguracja i instalacja innych niezbędnych programów, konfiguracja i instalacja urządzeń peryferyjnych: drukarek, skanerów, ploterów, kamer, głośników itp.

– Ocena stanu sprzętu komputerowego, rozbudowa, zwiększanie wydajności, usuwanie niepotrzebnych aplikacji i plików, konfiguracja przeglądarek z usuwaniem reklam włącznie, zmiana wielkości partycji, odzyskiwanie utraconych i zapomnianych haseł, czyszczenie wnętrza i wiele innych czynności. Specjalistyczna pomoc komputerowa, służymy wsparciem w każdej sytuacji, kiedy komputer nie działa tak jak powinien.

Kupno nowego komputera:

– doradzam i znajduję optymalne rozwiązania:

– Migracja danych do nowego komputera z używanego dotychczas, przenoszenie poczty i innych programów wraz z bazami danych i ustawieniami użytkownika, zmiana komputera z przeniesieniem dotychczas używanego systemu operacyjnego i wiele innych.

– Fachowe doradztwo dotyczące podzespołów ze wskazaniem optymalnych pod względem jakości i ceny, zakup komponentów w imieniu Klienta, dowóz wraz z montażem, instalacja nowego i używanego sprzętu komputerowego, instalacja systemu operacyjnego, dobór najlepszych darmowych narzędzi i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu Klientów indywidualnych i firmy.

Optymalizacja komputera to nasza domena. Od konsultacji, poprzez montaż, aż do uruchomienia.

Sieć domowa i Internet:

– pogotowie internetowe, instalacja, montaż i konfiguracja i naprawa Internetu i sieci kablowych i bezprzewodowych, naprawa i dzielenie (kablowe lub bezprzewodowe) każdego rodzaju Internetu (Neostrada, Aster, Chello, Vectra, Dialog, Netia, Sferia, Multimedia, T-Mobile, Plus, Orange, Play, inne);

– zabezpieczanie sieci WiFi, udostępnianie plików w sieci, zakładanie adresów poczty elektronicznej, konfiguracja klientów poczty, komunikatorów, instalacja zabezpieczeń, sieciowe podłączanie drukarek i dysków magazynowych, darmowe rozmowy przez Internet (VoIP), inne.

Archiwizacja danych:

– przygotowywanie systemów archiwizacji i backupu, dyski zewnętrzne, lustrzane matryce RAID, inne.

Odzyskiwanie danych:

– odzysk danych z kart pamięci, pamięci przenośnych USB, dysków twardych z komputerów stacjonarnych, laptopów, z dysków przenośnych, dysków SSD. Odzyskiwanie danych utraconych, celowo lub przypadkowo skasowanych, także sformatowanych dysków, inne.

Serwisy WWW:

– administracja istniejącymi stronami, zmiany, aktualizacje, rejestracja i konfiguracja domen i kont pocztowych, archiwizacja poczty, migracja z POP do IMAP, inne.

Pomoc w obsłudze:

– przygotowywanie przyjaznego i intuicyjnego środowiska pracy, podstawowa nauka obsługi komputera i programów, zmiana wyglądu systemów (w tym przystosowanie Windows 10/8/8.1 aby wyglądał i działał jak wcześniejsze systemy, XP i 7)

Więcej informacji na stronie: www.itsupport.info.pl

Kontaktowy tel: 504-302-203

==PcFix== Diagnoza, naprawa komputerów Otwock adres

  • Adres: 05-400 Otwock, Warszawska
  • Telefon: 504-302-203
  • Faks:
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

==PcFix== Diagnoza, naprawa komputerów Otwock opinie

  • ALICJA KOWALSKA 2016-10-24 22:54:45

    z odpowiedzialnością mogę polecić - mój komputer odmówił współpracy w najmniej oczekiwanym momencie - na szczęście znalazłam kontakt i bardzo szybko został naprawiony, zaoszczędziło mi to wiele stresu !

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.