8°C bezchmurnie

Sklep i wypożyczalnia bagażników samochodowych THULE, przyczepek rowerowych dla dzieci Qeridoo Otwock adres - opinie

Średnia | głosów:


Dla wszystkich aktywnie wypoczywających, rodziną z dziećmi i samotnych podróżników. Wszystkim korzystającym z aktywnego wypoczynku, jeżdżącym na rowerze , uprawiających zimowe szaleństwa, przemierzającym miejskie dżungle , oraz podróżującym autem. Sklep GoTravels.pl przygotował bogatą i zróżnicowaną ofertę pozwalającą spędzać czas na aktywności ruchowej nawet razem z całą rodziną.

Proponujemy produkt znanych i cenionych producentów takich jak Thule, Aguri, Qeridoo, Peruzzo, Weehoo, Arctica. W naszym asortymencie znajdują się boxy dachowe, bagażniki rowerowe na hak, na dach, na klapę auta, uchwyty na deski snowboardowe i na narty oraz gogle narciarskie. Polecamy także przyczepki rowerowe dla dzieci, oraz kamery sportowe.

Nasza siedziba znajduje się w Celestynowie pod Warszawą. Gdzie można przetestować i odebrać towar osobiście. Dla naszych klientów udostępniliśmy infolinię pod numerem +48 504 350 123 czynną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 - 18:00 z wyłączeniem dni świątecznych.

Polecamy również nasze wypożyczalnie:

www.autotravels.pl - wypożyczalnia bagażników i boxów samochodowych THULE

www.przyczepkowo.pl - wypożyczalnia przyczepek rowerowych dla dzieci Qeridoo, Weehoo

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected]Sklep i wypożyczalnia bagażników samochodowych THULE, przyczepek rowerowych dla dzieci Qeridoo adres

  • Adres: 05430 Celestynów, Prusa 14A
  • Telefon: 504350123
  • Faks:
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

Sklep i wypożyczalnia bagażników samochodowych THULE, przyczepek rowerowych dla dzieci Qeridoo opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.