:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C zamglenie

Drukarnia Ellert

Dodano: 2016-02-08 11:21:59
Tagi: Otwock, Praca
Gminy: Otwock, Wiązowna, Józefów

Cześć. Szukam właśnie pracy i znalazłam ofertę pracy w drukarni w Wiązownej. Zastanawiam się jak to tam może wyglądać. Wiecie coś może na temat tego zakładu? Chciałabym się czegoś dowiedzieć zanim pójdę na rozmowę o pracę... :)
odpowiedz cytuj
fryc dodano: 2016-02-22 17:45:55
No ja conieco wiem. Zależy o co pytasz ;)
odpowiedz cytuj
retana dodano: 2016-02-26 12:30:35
To jak wiesz to powiedz mi coś proszę bo we środę mam już rozmowę... i trochę się cykam...
odpowiedz cytuj
fryc dodano: 2016-02-29 10:42:52
Będziesz miała na pewno pytania dotyczące twojego wcześniejszego zatrudnienia i czemu zmieniasz firmę. Dla czego chcesz pracować akurat u nich i na takim a nie innym stanowisku. Jak ją przejdziesz zostaniesz zapoznana z dyrektorem i tam także będziesz musiała się wykazać wiedzą i doświadczeniem. (mówię o stanowisku marketingowca). Na introligatora to bardziej formalność niż normalna rozmowa o pracę ponieważ tam zawsze są potrzebni ludzie i jak idziesz na to stanowisko to głównie po to żeby mogli sobie ciebie obejrzeć. Introligator zarabia trochę mniej niż marketingowiec ale stamtąd jest zawsze dobry start na inne stanowiska jak podczas pracy pokarzesz że znasz się na rzeczy i szybko chwytasz to i awans możesz dostać ;) Powodzenia na rozmowie i napisz jak ci poszło :P
odpowiedz cytuj
retana dodano: 2016-03-01 10:49:00
... Na introligatora to bardziej formalność niż normalna rozmowa o pracę ponieważ tam zawsze są potrzebni ludzie i jak idziesz na to stanowisko to głównie po to żeby mogli sobie ciebie obejrzeć.

Ale że jak to? Ja tam bardziej wolę do pracy niż do oglądania...
odpowiedz cytuj
fryc dodano: 2016-03-02 11:05:13
Czytaj ze zrozumieniem proszę =.=
Obejrzą sobie ciebie na rozmowie o pracę a w pracy to już będziesz pracować jak cię bedą chcieli przyjąć ale na introligatora to nie musisz sobie tym zaprzątać głowy bo widzę że chyba nadasz się :/
odpowiedz cytuj
emipas111 dodano: 2017-03-17 14:15:26
znalazłam ogłoszenie o pracy własnie z drukarni. czy ktos z was tam pracuje? jak oceniacie prace?
odpowiedz cytuj
fryc dodano: 2017-03-21 11:23:22
a ile masz lat i na jakie stanowisko jest ta oferta? bo tak naprawdę nie wiem do czego się odnieść
odpowiedz cytuj
emipas111 dodano: 2017-03-22 11:04:25
widziałam ogłoszenie z pracą na magazynie, na wózku widłowym. wbrew pozorom umiem jeździć ale nie mam uprawnień. poza tym nie mam pieniedzy, żeby taki kurs zrobic
odpowiedz cytuj
fryc dodano: 2017-03-23 09:34:38
imponujesz :)    ale niestety bez papierów nie ma pracy na magazynie, przykro mi. natomiast na introligatorni szukają z tego co wiem. firma się rozwija i jest zapotrzebowanie
odpowiedz cytuj
emipas111 dodano: 2017-03-24 13:10:18
możesz coś więcej powiedzieć o tym stanowisku?
odpowiedz cytuj