Drukarnia Ellert

Dodano: 2016-02-08 11:21:59
Tagi: Otwock, Praca
Gminy: Otwock, Wiązowna, Józefów

• retana 2018.03.05 13:55

Cześć. Szukam właśnie pracy i znalazłam ofertę pracy w drukarni w Wiązownej. Zastanawiam się jak to tam może wyglądać. Wiecie coś może na temat tego zakładu? Chciałabym się czegoś dowiedzieć zanim pójdę na rozmowę o pracę... :)

odpowiedz cytuj
  • fryc 2016-02-22 17:45:55

No ja conieco wiem. Zależy o co pytasz ;)

odpowiedz cytuj
  • retana 2016-02-26 12:30:35

To jak wiesz to powiedz mi coś proszę bo we środę mam już rozmowę... i trochę się cykam...

odpowiedz cytuj
  • fryc 2016-02-29 10:42:52

Będziesz miała na pewno pytania dotyczące twojego wcześniejszego zatrudnienia i czemu zmieniasz firmę. Dla czego chcesz pracować akurat u nich i na takim a nie innym stanowisku. Jak ją przejdziesz zostaniesz zapoznana z dyrektorem i tam także będziesz musiała się wykazać wiedzą i doświadczeniem. (mówię o stanowisku marketingowca). Na introligatora to bardziej formalność niż normalna rozmowa o pracę ponieważ tam zawsze są potrzebni ludzie i jak idziesz na to stanowisko to głównie po to żeby mogli sobie ciebie obejrzeć. Introligator zarabia trochę mniej niż marketingowiec ale stamtąd jest zawsze dobry start na inne stanowiska jak podczas pracy pokarzesz że znasz się na rzeczy i szybko chwytasz to i awans możesz dostać ;) Powodzenia na rozmowie i napisz jak ci poszło :P

odpowiedz cytuj
  • retana 2016-03-01 10:49:00

... Na introligatora to bardziej formalność niż normalna rozmowa o pracę ponieważ tam zawsze są potrzebni ludzie i jak idziesz na to stanowisko to głównie po to żeby mogli sobie ciebie obejrzeć.

Ale że jak to? Ja tam bardziej wolę do pracy niż do oglądania...

odpowiedz cytuj
  • fryc 2016-03-02 11:05:13

Czytaj ze zrozumieniem proszę =.=
    Obejrzą sobie ciebie na rozmowie o pracę a w pracy to już będziesz pracować jak cię bedą chcieli przyjąć ale na introligatora to nie musisz sobie tym zaprzątać głowy bo widzę że chyba nadasz się :/

odpowiedz cytuj
  • emipas111 2017-03-17 14:15:26

znalazłam ogłoszenie o pracy własnie z drukarni. czy ktos z was tam pracuje? jak oceniacie prace?

odpowiedz cytuj
  • fryc 2017-03-21 11:23:22

a ile masz lat i na jakie stanowisko jest ta oferta? bo tak naprawdę nie wiem do czego się odnieść

odpowiedz cytuj
  • emipas111 2017-03-22 11:04:25

widziałam ogłoszenie z pracą na magazynie, na wózku widłowym. wbrew pozorom umiem jeździć ale nie mam uprawnień. poza tym nie mam pieniedzy, żeby taki kurs zrobic

odpowiedz cytuj
  • fryc 2017-03-23 09:34:38

imponujesz :)    ale niestety bez papierów nie ma pracy na magazynie, przykro mi. natomiast na introligatorni szukają z tego co wiem. firma się rozwija i jest zapotrzebowanie

odpowiedz cytuj
  • emipas111 2017-03-24 13:10:18

możesz coś więcej powiedzieć o tym stanowisku?

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez iotwock.info, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

"WBB" PAŚNICZEK IRENEUSZ JÓZEF z siedzibą w Otwock 05-400, WSPANIAŁA 35 B.,

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"