16°C bezchmurnie

Asystent ds. rozliczeń produkcji (wygasło)

Asystent ds. rozliczeń produkcji

Do naszego Zakładu Produkcyjnego w Majdanie k/Warszawy poszukujemy obecnie kandydatki/ta na stanowisko:

Asystent ds. Rozliczeń Produkcji

Zakres obowiązków:
• bieżące rozliczanie produkcji w systemie ERP Simple
• przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia produkcji, weryfikacja ich poprawności oraz wyjaśnianie rozbieżności
• raportowanie dotyczące codziennej produkcji
• systematyczne kontrolowanie stanów magazynowych i bieżące wyjaśnianie niezgodności
• tworzenie dokumentów przesunięć międzymagazynowych i kontrolowanie ich poprawnego obiegu.

Wymagania:
• dokładność, skrupulatność
• umiejętności analityczne
• umiejętność dobrej współpracy w zespole
• znajomość exel
• mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji
• znajomość systemu Simple będzie dodatkowym atutem
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Nasza oferta:
• umowa o pracę
• praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• wdrożenie w obowiązki i przyjazna atmosfera pracy
• świadczenia socjalne i dofinansowanie do karty Multisport

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV na: [email protected] i dołącz do naszego zespołu!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-07 11:30:39