16°C bezchmurnie

Kierowca w firmie Grycan (wygasło)

Kierowca w firmie Grycan

Grycan – Lody od Pokoleń to dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni w Polsce i Europie.
Do Magazynu w Duchnowie poszukujemy Kierowcy!
Miejsce pracy: Duchnów, Warszawa

Wymagania:
- prawo jazdy kategoria B i C
- doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy i dobra znajomość topografii Warszawy
- świadectwo kwalifikacji i karta kierowcy
- badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- zaangażowanie, chęć do pracy i uczciwość

Zadania:
- dowożenie towaru do naszych lodziarnio-kawiarni w Warszawie, czasami także do innych miastach w Polsce
- załadunek i rozładunek towaru

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku + dyżury weekendowe
- przyjazna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV: [email protected]
lub

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-07 13:27:17