PILNE

Murarz do Niemiec (wygasło)

Zdjęcie Murarz do Niemiec Praca Otwock

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.
Możliwe zarobki powyżej 10 tyś. zł
Miejsce pracy : teren Niemiec.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw:
- wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,
- wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,
- wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,
- wykonywanie łuków i sklepień,
- wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,
- murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,
- wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,
- spoinowanie ścian,
- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
- przygotowywanie zapraw murarskich,
- prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,
- prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów,
- prace ogólnobudowlane.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- możliwość urlopów co ok. 6 tygodni.
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich
oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,
- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: [email protected]
lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego pod linkiem:
(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.