PILNE

Majster budowlany- pracownik fizyczny do Niemiec z komunikatywnym językiem niemieckim. (wygasło)

Zdjęcie Majster budowlany- pracownik fizyczny do Niemiec z komunikatywnym językiem niemieckim. Praca Otwock

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstrów pracujących wykonujących również prace fizyczne do realizacji kontraktów.
Możliwe zarobki powyżej 12-15 tyś. zł
Miejsce pracy: teren Niemiec
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez brygady : murarzy, zbrojarzy, cieśli, brukarzy , monterów wod-kan, i innych prac realizowanych na budowie.
- Wykonywanie prac fizycznych murarskich, zbrojarskich, ciesielskich itd.
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.
- Bezpośrednia współpraca z niemieckim Kierownikiem budwy.
- Współudział w procesie odbioru prac.
- Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),
- możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni.
- długoterminową, stabilną i legalną pracę.
- bezpłatne zakwaterowanie .
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
- dobrej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny,
- min. 3 doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny,
- znajomość przepisów prawa budowlanego,
- znajomość procesów budowlanych ,
- mile widziane wykształcenie wyższe lub średnie techniczne – o specjalności budownictwo,
- prawo jazdy kat. B i własny samochód– warunek konieczny,
- sumienność, rzetelność w pracy.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila [email protected]
lub za pośrednictwem formularza aplikacyjnego pod linkiem:
(link należy skopiować i wkleić do przeglądarki)
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.