12°C pochmurno z przejaśnieniami

Motel camping WOK Warszawa, dla osoby zamiejscowej, mieszkanie, pracownik obsługi. (wygasło)

MOTEL-CAMPING WOK - OFERTA PRACY W PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZYM TEGO TYPU OBIEKCIE W POLSCE.

Zatrudnimy na stałe, od września, na pełen etat pogodną, sympatyczną, samodzielną i pracowitą zamiejscową panią w wieku 25 - 40 lat.
Preferujemy osoby przyzwyczajone do pracy i utrzymania czystości.

Zakres obowiązków :
- obsługa baru i recepcji
- utrzymanie czystości, sprzątanie

Oferujemy fajną pracę w miłym zespole, dobre wynagrodzenie i bezpłatne mieszkanie (samodzielny pokój).
Praca w systemie dwa tygodnie pracy (9 – 10 godzin dziennie), tydzień wolnego.

opis obiektu : www.campingwok.warszawa.pl

Oczekujemy :

- pracowitości
- rzetelności
- zaangażowania
- perfekcyjnej czystości
- znajomości języka obcego (najchętniej angielskiego)

- doświadczenie zbędne

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres: [email protected]

Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-19 12:44:35