10°C pochmurno z przejaśnieniami

Pracownik Gospodarczy (wygasło)

Drukarnia "Ellert" Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się polską Drukarnią, działającą na rynku od 35 lat i zatrudniającą ponad 300 pracowników. Jesteśmy firmą, która w przeciągu ostatnich 4 lat dokonała wymiany parku maszynowego na najnowocześniejsze maszyny renomowanych producentów Heidelberg, KBA, BOBST. Dzięki czemu potrafimy wyróżnić się nie tylko na rodzimym rynku poligraficznym, ale również zagranicznym.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK GOSPODARCZY
Nr ref: PG/ 2018
Miejsce pracy: Wiązowna

Opis stanowiska:
• Dbanie o utrzymanie ładu i porządku w budynku i na terenie zakładu
• Wykonywanie prac naprawczych i remontowych
• Dbanie o segregacje odpadów produkcyjnych
• Utrzymanie w czystości, chodników, trawników i otoczenia budynków
• Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy;

Wymagania:
• Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
• Praca zmianowa

Oferujemy:
• Pracę w ramach umowy o pracę
• W każdy poniedziałek świeże owoce,
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
• Przyjazną atmosferę w pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności organizacyjnych i nie boisz się wyzwań prześlij swoje CV na adres [email protected] lub dostarcz osobiście do Drukarni Ellert Nadrzeczna 17, 05-462 Wiązowna
Prosimy aby w tytule maile wpisać numer referencyjny podany w ogłoszeniu.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Drukarnia Ellert w Wiązownej , ul. Nadrzeczna 17.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-10-16 08:49:43