10°C pochmurno z przejaśnieniami

Mechanik (wygasło)

Drukarnia Ellert Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się polską firmą, działającą na rynku od 35 lat i zatrudniającą ponad 300 pracowników. Jesteśmy firmą, która w przeciągu ostatnich lat dokonała wymiany parku maszynowego na najnowocześniejsze maszyny renomowanych producentów dzięki czemu wyróżniamy się nie tylko na rodzimym rynku poligraficznym, ale również zagranicznym.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko::

Mechanik
Miejsce pracy: Wiązowna

Obowiązki:
• Bieżąca kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Eliminowanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Uczestnictwo przy planowaniu przeglądu, konserwacji maszyn

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętności techniczne,
• Mile widziane znajomość dokumentacji technicznej
• Zaangażowanie i sumienność,

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
• W każdy poniedziałek świeże owoce,
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
• przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy [email protected] lub dostarczyć osobiście do biura mieszczącego się w Wiązownej ul. Nadrzeczna 17
Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiani

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-10-16 08:51:41