22°C słabe, przelotne opady deszczu

KSW Sokudo na The World Games 2017 we Wrocławiu :-)

Klub Sztuk Walk SOKUDO uczestniczył w niezwykłym wydarzeniu, które przejdzie do historii.   W dniach 20-30.07.2017 odbyły się 10. Światowe Igrzyska Sportowe The World Games 2017, których gospodarzem było miasto Wrocław.

Prezes naszego Klubu Waldemar Mazurek miał wielką przyjemność być koordynatorem wolontariuszy przy obsłudze sportu przeciągania liny pod Polskim Związkiem Przeciągania Liny.
Karatecy z naszego klubu, uczniowie i absolwenci z Zespołu Szkół Nr 2 w Otwocku oraz uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą wspólnie tworzyli i współorganizowali te wielkie mistrzostwa sportów nieolimpijskich.
Wolontariat to szansa uczestnictwa w organizacji jednej z największych imprez sportowych na świecie i poznania jej tajników od kuchni. To także okazja, by zdobyć cenne doświadczenie i rozwinąć różne umiejętności, sprawdzić się w pracy zespołowej i udoskonalić swoje umiejętności komunikacyjne.
Nasi wolontariusze oczywiście okazali się niezawodni :-) Zaangażowali się i sprawdzili w 100%. Dzięki temu zawody przebiegły na najwyższym poziomie. Dodatkowo nasi wolontariusze otrzymali od Polskiego Związku Przeciągania Liny pamiątkowe koszulki w jakich wystąpiła reprezentacja naszego kraju oraz wrócili bogatsi o nowe znajomości i przyjaźnie :-)
Dziękujemy Panu Dariuszowi Bajkowskiemu Prezesowi PZPL za możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym i prestiżowym wydarzeniu.

Skład ekipy KSW SOKUDO:

- karatecy i członkowie Klubu:

Czarek Mazurek, Szymon Mazurek, Emilia Mazurek

- Zespół Szkół Nr 2 w Otwocku:

Wojciech Żaczek, Adam Piętka, Artur Maczyński, Michał Kornatowski, Karolina Trzaskowska, Kamil Jaroń, Adrian Grzęda, Bartłomiej Bocian, Norbert Szarek, Hubert Szarek

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Solcu nad Wisłą:

Ewelina Wieczorek i Natalia Mędrek.

więcej zdjęć na:
https://www.facebook.com/KarateKobudoOtwock

KSW Sokudo na The World Games 2017 we Wrocławiu :-) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się