:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C bezchmurnie

Odrobina odwagi - cz.3

Tyle czasu mówi się, że coś wam szkodzi, coś was niepokoi, coś istnieje i powoduje oddziaływanie. Nikt jednak nie bada jakie to są czynniki, nikt nie pyta co się dzieje ze zdrowiem. Wszyscy robią swoje. Wszyscy robią swoje bardzo dobrze.

Komendantowi Powiatowemu na początek uwaga - czytać ze zrozumieniem stronę ostatnią trzeba i działać z urzędu a nie na wniosek czy polecenie.

Prokurator Rejonowej na początek uwaga - "niech to będzie ostatni raz"  gdy tak się do sprawy podchodzi bo społeczeństwo ma granice wytrzymałości. Koniec udawania greka nie tylko w tej sprawie.

https://pl.wiktionary.org/wiki/udawa%C4%87_Greka

Gazetom i portalom lokalnym - dziękuje za milczenie. Mam nadzieje że właściciele i redaktorzy dojdą do porozumienia w sprawie tej swoistej zmowy. 

Reszcie mieszkańców za niewiedzę jak się bronić polecam odrobinę wiary - nie koniecznie tej z kościoła ale i tej życiowej.

Prezydentowi Otwocka - to oczywiste że to Pana ostatnia kadencja - bo Pan nie wie co trzeba zrobić by sprawdzić czy ludzie w danym okręgu chorują lub na coś się uskarżają.

Sędziemu Sądu Rejonowego w Otwocku za sprawiedliwość serdecznie dziękuje. Również za słowa ostatnie - piękny sprawy morał. Nie normy lecz skutek jest ważny i jeśli on jest znaczy się, że prawa strzec trzeba poprzez zasadę normy ogólną Primum non nocere.

 

Odrobina odwagi - cz.3 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iOtwock.info

Ekologia, Otwock - więcej informacji