9°C bezchmurnie

Podwójne zabójstwo, czy rodzinne porachunki?

Kronika kryminalna, Podwójne zabójstwo rodzinne porachunki - zdjęcie, fotografia

Kilka dni temu doszło do dramatycznych wydarzeń w centrum Otwocka: na jednej z posesji odnaleziono ciała dwóch osób; można przypuszczać, że przynajmniej jedna z nich została zamordowana.

Prokuratura Rejonowa w Otwocku prowadzi śledztwo w sprawie zwłok dwóch osób, odnalezionych na jednej z otwockich posesji. Potwierdził to rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie – Pradze. Otwocka prokuratura, na chwilę obecną nie udziela jakichkolwiek informacji.

Redakcja iOtwock.info dotarła natomiast do informacji, których źródła nie ujawnia. Wynika z nich, że do tragedii doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jednym z denatów jest kobieta w wieku ok. 60 lat. Można przypuszczać, że została zamordowana, gdyż odnaleziono ją z podciętym gardłem. Nieco później, na tym samym podwórku, trafiono na zwłoki wisielca, konkubenta zamordowanej. Mężczyzna nie miał na sobie żadnych śladów krwi, czy innych, które wskazywałyby na walkę w obronie własnej. Ubrany był w garnitur. Makabrycznego odkrycia dokonała osoba spokrewniona z zamordowaną kobietą. Czy mężczyzna zabił swoją konkubinę i odebrał sobie życie, czy sam stał się ofiarą mordu, a podwójny zabójca przebywa na wolności? To na razie pytanie bez odpowiedzi. Mamy nadzieję, że szybko odpowie na nie otwocki prokurator prowadzący śledztwo.

 

Sławomir Wąsowski

Fot. „Pleasure Photo” - Bartek Zajączkowski 

Podwójne zabójstwo, czy rodzinne porachunki? komentarze opinie

 • gość 2017-12-23 11:45:24

  Co to za gniot? Niby coś wiadomo, ale nie wiadomo, bo dziennikarze portalu nie ustalili hahahaha weźcie zmieńcie lepiej branżę hahhaa

 • gość 2017-12-26 22:10:25

  Jacy dziennikarze ??

 • gość 2018-01-11 22:44:11

  lepiej niech dilera gruzina ganiaja co ndzieciom ten syf sprzedaje.

 • gość 2018-01-14 23:05:22

  szkoda ze niekotre komentarze kasujecie....

Dodajesz jako: Zaloguj się