21°C słabe, przelotne opady deszczu

Remont ulicy Żeromskiego w toku...

Kiedy: 2017-08-11 , godzina: 16:12 | Gdzie: Otwock

Pomimo dużych upałów ZDP Otwock prowadzi remont odcinka ulicy Żeromskiego w Teklinie i Wólce Mlądzkiej.

Prace przewidziane na dzisiaj (piątek 11.08) zostały zakończone. Droga zostanie otwarta  późnym popołudniem. Remont będzie kontynuowany w czwartek (17.08) i piątek (18.08) – wtedy również droga zostanie wyłączona dla ruchu pojazdów.

Przypominamy, że objazd wyznaczono ulicami: DK nr 17 do ul. Narutowicza w Otwocku – ul. Narutowicza do ul. Tatrzańskiej – ul. Tatrzańską do ul. Reymonta – ul. Reymonta do ul. Żeromskiego. Dla jadących w stronę Kołbieli alternatywą może być również droga przez Celestynów czy Gózd. Dojazdy do posesji będą się umożliwiane z uwzględnieniem pracy na danym odcinku. Drogowcy apelują, aby omijać ulicę Żeromskiego i kierować się na objazdy.

Niestety, pomimo znaku informacyjnego o drodze bez przejazdu, kierowcy próbowali przedostać się zamkniętym odcinkiem drogi. Po przejechaniu ok. 3 km byli zmuszeni zawrócić na objazd. Czasowo ruchu pilnuje w tym miejscu otwocka policja – to informacja dla tych, którzy kierowali w piątek swoje pojazdy na ścieżkę rowerową i chodnik. Rano przestawiono też zaporę ustawioną przez drogowców niszcząc częściowo ich pracę. Apelujemy o rozsądek.

Sławomir Wąsowski

 

UAKTUALNIENIE 16.08.2017:

Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku uprzejmie informuje, że w dniu od 17 sierpnia 2017 r., w godzinach od 8:00 do 16:00, z powodu remontu nawierzchni jezdni (II Etap), zamknięta dla ruchu zostanie ul. Żeromskiego w Otwocku na odcinku od numeru 73 do numeru 103.

Objazd wyznaczono ulicami: drogą krajową Nr 17 do ul. Narutowicza w Otwocku – ul. Narutowicza do ul. Tatrzańskiej – ul. Tatrzańską do ul. Reymonta – ul. Reymonta do ul. Żeromskiego (mapka objazdu w galerii).

 

 

 

 

Remont ulicy Żeromskiego w toku... komentarze opinie

  • gość 2017-08-12 09:56:43

    Generalnie nie było informacji o zamknięciu drogi, w internecie w ostatniej chwili, a nie każdy korzysta z internetu, kierowcy dostawali szału i wcale się nie dziwię , autobusy kursują jak chcą, chociaż został tylko L22, trzeba iść na piechotę od Lubelskiej, są ludzie starsi i są upały, Po położeniu nowego asfaltu powstały znaczne spadki w stosunku do wjazdów na posesje, niestety u nas się wszystko robi od du--py strony, Zaraz napiszecie, że jak się nie robi to źle i źle jak się coś robi.

  • gość 2017-08-15 09:58:28

    Bardzo zle oznakowane od trasy Lubelskiej tiry i duze auta sie motały tragedia.p. Pszonka zamiast gratulować niech stanie na krzyżowkach i poprawi znaki!bo za to kase biorą! żenujące i lekceważace !

Dodajesz jako: Zaloguj się