14°C bezchmurnie

Uczą tolerancji

Kiedy: 2018-02-26 , godzina: 10:00 | Gdzie: Teatr Miejski, Otwock, ul. Armii Krajowej 4

Teatr - spektakle, Uczą tolerancji - zdjęcie, fotografia

,,Sklep z zabawkami” to wyjątkowe i interaktywne przedstawienie w wykonaniu zespołu taneczno- teatralnego „Isadora”. Tłem ważnych treści jest tytułowy sklep i konflikt znajdujących się w nim zabawek – starych oraz nowoczesnych.

To świetny punkt wyjścia do opowieści o tym, że tolerancja, wzajemny szacunek i umiejętność pójścia na kompromis mogą łączyć i pomagać budować relacje miedzy ludźmi. Ludźmi, którzy różnią się od siebie pod względem nie tylko wieku. Tak naprawdę to od nas samych zależy, czy znajdziemy wspólny język i to, co jest najważniejsze dla każdego, czyli przyjaźń, wsparcie, tradycję. Przedstawienie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Bilety w cenie 15 zł, rezerwacje: [email protected], tel. 22 779 36 43.

Uczą tolerancji komentarze opinie

  • MagdaLena - niezalogowany 2018-02-26 10:18:20

    Szanowny Pani Redaktorze. Isadora to fantastyczny zespół stworzony przez charyzmatyczną i bardzo pozytywną Panią Danutę. Sklep z zabawkami to ostatnie przedstawienie Pani Danusi i Isadory. Po prześladowaniach jakie nas spotkały w Józefowie ze strony dyrekcji MOKu oraz Burmistrza miasta zespół się rozpada. Pan Burmistrz nie stanął po stronie swoich wyborców za co podziękujemy mu w następnych wyborach. Szkoda tylko dzieci i wspaniałej Pani Danuty. Panie Redaktorze to jest świetny temat może warto porozmawiać z rodzicami z dziećmi z instruktorką! Niech się wszyscy dowiedzą jak traktowane są dzieci, jak poniża się ludzi którzy robią coś dla innych! Zapraszamy na jutro na przedstawienie! Warto!

Dodajesz jako: Zaloguj się