9°C słabe, przelotne opady deszczu

XIII Puchar Polski Dzieci w Karate Fudokan, MMM i III Turniej Sokudo CUP

| Gdzie: Otwock

XIII Puchar Polski Dzieci w Karate Fudokan połączony z Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików strefy C i III Turniejem Sokudo CUP za nami :-) Systematyczne oraz te dodatkowe treningi w ostatnim roku przyniosły nam niesamowite efekty. To już drugi rok z rzędu, kiedy nasz Klub Sztuk Walk Sokudo zdobywa PIERWSZE miejsce w Rankingu Klubów w trakcie Pucharu Polski Dzieci w Karate Fudokan.

Dodatkowo nasze Sokudziaki Julia Giergiela i Czarek Mazurek zdobyli statuetki "Najlepszej zawodniczki" i "Najlepszego zawodnika" zawodów. DRUGIE miejsce dla najlepszego zawodnika Pucharu Polski Dzieci zdobył Szymon Mazurek. Jest to dla niego szczególne osiągnięcie, ponieważ jest on jednym z najmłodszych zawodników zawodów. Dla Julii i Czarka będą to niezapomniane chwile, gdyż z końcem roku, kończą wiek młodzika, a co za tym idzie wkraczają w wiek juniora młodszego.

W rankingu Klubów, jako Klub Sztuk Walk Sokudo zdobyliśmy PIERWSZE miejsce. Na I miejscu podium Sokudziaki stawały 19 razy, na II miejscu 17 razy i na III 29 razy. DRUGIE miejsce w rankingu zdobył Klub Klub sportowy "Kumite" z Żyrardowa, TRZECIE miejsce zajęła Mazowiecka Szkoła Walk Karate-Do Kuma-De z Sochaczewa, a CZWARTE miejsce Klub Zanshin JKK z Jaktorowa. Wyróżnienie i nagrodę dla klubu, który wystawił najliczniejszą drużynę w tym roku trafiło do Stowarzyszenia Satori - Karate dla każdego z Jastrowia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Prezydenta Miasta Otwocka Pana Zbigniewa Szczepaniaka, który objął honorowym patronatem nasze Mistrzostwa, Radnych Miasta Otwocka: Pana Jarosława Łakomskiego, Pana Krzysztofa Kłóska, Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Pana Andrzeja Wysoczańskiego oraz Przewodniczącego Komisji Karate Tradycyjnego i Fudokan Polskiego Związku Karate Pana Dariusza Bajkowskiego, którzy zaszczycili swoją obecnością nasze zawody a także pracowników Urzędu Miasta Otwocka, którzy już trzeci rok wspierali organizowane przez nas mistrzostwa.

Sukces imprezy nie byłby możliwy, gdyby nie pozostali partnerzy i sponsorzy; Top Market Otwock, Baumex, inadrukuj.pl, Domfix, Kupiecka, Sawa-Wet, Pan Ryszard Łątka, Maro, Komfort pralnia dywanów, Ministerstwo Sportu i Turystyki, FitMedica, WZfoto, których znajdziecie na banerach i dyplomach.

Ogromne podziękowania dla naszych niezastąpionych rodziców i wolontariuszy z Zespół Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Otwocku "Nukleonik", którzy licznie zaangażowali się w przygotowania i jak zawsze udowodnili, że można na nich liczyć. Dziękujemy Agacie Koss, Marcinowi Bieleckiemu i Katarzynie Balińskiej, Michałowi Winter, Sebastianowi Giergieli, Tomaszowi Wojciechowskiemu, za świetną pomoc w obsłudze technicznej :-)

Mamom Sokudziaków dziękujemy za przepyszne ciasta i opiekę nad najmłodszymi :-)
Dziękujemy wszystkim za zaufanie i jak widać z roku na rok nasze zawody skupiają coraz więcej zawodników, już teraz sala pękała w szwach, za rok chyba się nie pomieścimy :-)
Szczegółowe wyniki zawodów dostępne na naszej stronie www.sokudo.pl

XIII Puchar Polski Dzieci w Karate Fudokan, MMM i III Turniej Sokudo CUP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się