6°C bezchmurnie

XIV Puchar Polski Dzieci i Młodzików

| Gdzie: Otwock

16.06.2018 r. zostały przeprowadzone zawody karate; XIV Puchar Polski Dzieci i Młodzików połączony z Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików strefy C i IV Turniejem Sokudo CUP za nami :-) Zawody organizowane były przez Klub Sztuk Walk już po raz czwarty, tym razem o Puchar Rady Miasta Otwocka. Systematyczne oraz te dodatkowe treningi w ostatnim roku przyniosły młodym zawodnikom ponownie niesamowite efekty. To już trzeci rok z rzędu, kiedy  Klub Sztuk Walk Sokudo zdobywa PIERWSZE miejsce w Rankingu Klubów w trakcie zawodów tak wysokiej rangi. Dodatkowo Sokudziak Szymon Dziewanowski zdobył statuetkę "Najlepszego zawodnika" zawodów. Na I miejscu podium Sokudziaki stawały 17 razy, na II miejscu 16 razy i na III 25 razy.
DRUGIE miejsce w rankingu klubów zdobyło Stowarzyszenie Satori z Jastrowia, TRZECIE miejsceKlub Shotokan Ronin z Dąbrowy Górniczej. Wyróżnienie i nagrodę dla klubu, który wystawił najliczniejszą drużynę w tym roku trafiło do Akademickiego Klubu Karate Tradycyjnego z Torunia.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Prezydenta Miasta Otwocka Pana Zbigniewa Szczepaniaka oraz Rady Miasta Otwocka za współpracę i pomoc finansową. Podziękowania dla Pana Jarosława Margielskiego Przewodniczącego Rady Miasta Otwocka, Pana Jarosława Łakomskiego Przewodniczącego Komisji Kultury, Sportu i Turystyki Miasta Otwocka, Shihana Dariusza Bajkowskiego 7 DAN Przewodniczącego Komisji Karate Tradycyjnego i Fudokan, członka zarządu Polskiego Związku Karate, którzy zaszczycili swoją obecnością nasze zawody. Sukces imprezy nie byłby możliwy, gdyby nie pozostali partnerzy i sponsorzy: Firma iNaDrukuj BAUMEX, DOMFIX, Spinelli Auto Otwock, Leo Speed Food Bar & Restaurant. Kolejne podziękowania dla Szkoły Walk Kime z Bemowa za pomoc i coroczną współpracę. Ogromne podziękowania dla naszych niezastąpionych rodziców, którzy licznie zaangażowali się w przygotowania, zorganizowali słodką kawiarenkę i pomogli w transporcie mat i przygotowaniu hali do zawodów - po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć. Dziękujemy Agacie Koss, Marcinowi Bieleckiemu, Agacie Bieleckiej, Katarzynie Łakomskiej, Mariuszowi Firląg, Sebastianowi Giergiela za świetną obsługę techniczną :-) I na koniec ogromne gratulacje dla naszych Wszystkich Sokudziaków i debiutujących naszych młodych sędziów.
Sensei jest z Was bardzo dumny :-) 
Szczegółowe wyniki zawodów już wkrótce na www.fudokan.pl oraz www.sokudo.pl 

XIV Puchar Polski Dzieci i Młodzików komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się