Sporty walki, Złote dziewczyny Sokudo - zdjęcie, fotografia

Ogromny sukces Sokudziaków w trakcie Pucharu Europy w Karate Shotokan organizowanego przez ISKF w Berlinie w dniach 20-24 września 2018 r. Zawodnicy Klubu Sztuk Walk Sokudo zasilili szeregi Kadry Narodowej Polskiego Związku Karate Komisji KTiF i spisali się na medal! W konkurencjach indywidualnych zdobyli:
1 miejsce - Julia Giergiela - jiu ippon kumite
1 miejsce - Agata Koss - kata indywidualne
3 miejsce - Natalia Kośmicka - kata indywidualne
3 miejsce - Kajetan Marton - kumite klasyczne
3 miejsce - Filip Krakowski - kihon ippon kumite
oraz najmłodszy z całej Reprezentacji Polski Szymon Mazurek (9 lat) wywalczył 2 miejsce
w konkurencji kata indywidualne - jest to niesamowity wyczyn w tak młodym wieku. Drużynowo również nie zabrakło emocji w finałach, gdzie po remisie dziewczyny musiały ponownie stawić czoła drużynie Niemiec i za drugim razem udowodniły, że srebro należy do nich :-) 2  miejsce w konkurencji kata drużynowe dziewczyny wywalczyły w składzie: Agata Koss, Julia Giergiela i Natalia Kośmicka.
Po trudnych zmaganiach z silną konkurencją Cezary Mazurek uklasyfikował się na 5 miejscu w kata indywidualnym. Gratulujemy wszystkim zawodnikom ogromnego ducha walki w tak trudnych zawodach.
Tymi startami do ogólnego rankingu krajów na konto reprezentacji Polski zawodnicy KSW Sokudo dołożyli 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe medale :-)
 

Reklama

Złote dziewczyny z KSW Sokudo :-) komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Przedłużanie Rzęs

"Certyfikowana przez NobleLashes Stylistka Rzęs" Zaprasza Panie na Profesjonalne Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs metodami : 1:1, 2:1,..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama