10°C słabe opady deszczu

II Turniej siatki plażowej o Puchar Proboszcza w Warszawicach

Kiedy: 2018-07-29 , godzina: 15:00 | Gdzie: Warszawice

W niedzielę, 29 lipca, na terenie wokół kościoła pw. św. Jana Chrzciciela w Warszawicach odbył się drugi turniej siatkówki plażowej o Puchar Proboszcza oraz piknik rodzinny. Choć początkowo wydawało się, że pogoda pokrzyżuje plany, ale jednak udało zorganizować się to wydarzenie. Inicjatorem ponownie był ks. proboszcz Krzysztof Wałek, który z pomocą ks. wikarego Michała Celeja i parafian zadbali o szczegóły.

Wszyscy chętni wcześniej, bądź w dniu turnieju, zapisywali się na listę, by wziąć udział w zawodach. Ostatecznie zgłosiło się 8 drużyn. Ich członkowie, w trzyosobowych składach, przystąpili do gry po wcześniejszym losowaniu. Zacięte pojedynki i zdrową rywalizację śledzili przybyli parafianie i goście. W końcowej fazie turnieju jego uczestnicy zmagali się o trzecie miejsce na podium i o triumf w zawodach. Niektórzy z nich nie po raz pierwszy brali udział w imprezie, inni dopiero debiutowali. Zwyciężył skład pod nazwą Nas Troje+ 1. Drugie miejsce zajął zespół Iskra Sobienie Biskupie, a trzecie Kaplna.

Ponadto na wszystkich zebranych czekały kiełbaski wprost z ogniska, boisko do gry w piłkę nożną, a ci, którym upał doskwierał najbardziej, mogli schłodzić się pod specjalnym kurtyną wodną.

Jak już ogłoszono, kolejna edycja turnieju rusza w przyszłym roku, więc zapraszamy wszystkich chętnych!

Sebastian Rębkowski

 

II Turniej siatki plażowej o Puchar Proboszcza w Warszawicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się