9°C bezchmurnie

Muzyczna uczta nad Świdrem

Kiedy: 2018-09-01 , godzina: 20:00 | Gdzie: Otwock

Na zakończenie wakacji w sobotę, 1 września, na otwockiej plaży miejskiej można było wziąć udział w zabawie w rytm rapowych dźwięków - „Świder Rap Night”.

Wcześniej na scenie zaprezentowała się Julia Węgrowicz. Wokalistka, znana z V edycji programu telewizyjnego „The Voice of Poland”, przeniosła publiczność w klimaty początku XXI stulecia, wykonując utwory najbardziej znanych krajowych i światowych wokalistów, chociażby niełatwe do zaśpiewania piosenki Alicii Keys.

Natomiast tuż po zachodzie słońca nadświdrzańską scenę przejęli raperzy. To oni poderwali publiczność do wspólnej zabawy. Wystąpili: Skład DZS, LektoR&Size, a także „smog trójgłowy”- collabo- Mały W.T. P. x OKZ x Jedlin.

W dalszej części wieczornych występów można było zobaczyć artystę o pseudonimie D.I.X.I aka Charakterny Zbój. Główny performer pojawił się w towarzystwie Himena oraz Dj-a Auxa. Jak dało się zauważyć, piosenki prezentowane przez całą grupę poruszyły zebranych i zachęciły do zabawy w rytm rapowych rytmów. Nieczęsto zdarza się okazja, aby na scenie w naszych okolicach pojawiali się artyści uprawiający taki gatunek muzyczny, dlatego też, kto wybrał się na tę imprezę, na pewno nie żałował wyboru.

Kto wie, może kolejne tego typu wydarzenia będą organizowane częściej. Nie musi to być oczywiście muzyka tylko dla lubiących rap. Zwykle, jak wiadomo, na wszelkiego rodzaju imprezach dominuje disco polo, dlatego też ,,Świder Rap Night” stanowi ciekawe urozmaicenie.

Sebastian Rębkowski

Muzyczna uczta nad Świdrem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się