Rekordowa statystyka Pajacyka XXL

04/10/2018 20:20

Na płycie boiska LKS Mazur Karczew podczas niedzielnego bicia rekordu Guinnessa znajdowało się dokładnie 2 658 osób, czyli o 962 osoby więcej od obowiązującego rekordu w tej kategorii. Podanie dokładnej liczby osób jest możliwe dzięki specjalnej bramce zainstalowanej przy wejściu, przez którą musiał przejść każdy uczestnik wydarzenia.

Całkiem spory rekord ustanowiono również w wymiarze charytatywnym imprezy, ponieważ na rzecz czwórki dzieci z Zabieżek: Jakuba, Wiktorii, Zuzi oraz Bartka, Fundacja #DrużynaBłażeja zebrała kwotę: 28 757,84 złotych, 100 dolarów oraz 6,30 euro. I nie jest to na pewno ostateczna suma, bo zbiórka środków będzie jeszcze trwać, m.in. za sprawą licytacji na stronie internetowej: www.mazurkarczew.pl

Do wygrania - voucher na pakiet 3 zabiegów na ciało - Icoone laser przekazany przez Klinikę Arte Drem  (jest to zabieg modelujący sylwetkę, wyszczuplający i redukujący cellulit) o wartości 1500 zł oraz voucher na mezoterapię igłową (nawilżającą i odmładzającą skórę twarzy) o wartości 800 złotych. Można będzie także wylicytować badanie bio-impedancji elektrycznej, które pozwala na analizę składu ciała (a w szczególności  tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz zawartości wody w organizmie).

Gratką dla kibiców piłki nożnej będą niewątpliwie buty reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografem jej przedstawiciela - Michała Pazdana przekazane na ten cel przez Fundację Poland 21c. A miłośnicy malarstwa będą mogli nabyć obrazy: Ali Osińskiej i Zygmunta Trzaskowskiego działających przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Środki, które uda się pozyskać z tych licytacji, w całości zasilą konto rodziny z Zabieżek (zgodnie z celami zbiórki publicznej MSWiA Nr 2018/1657/OR).
AI

Relacja z wydarzenia: "W Karczewie pobito rekord Guinnessa"

Zobaczcie film zrobiony przez hernciszfilm

Reklama

Rekordowa statystyka Pajacyka XXL komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Przedłużanie Rzęs

"Certyfikowana przez NobleLashes Stylistka Rzęs" Zaprasza Panie na Profesjonalne Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs metodami : 1:1, 2:1,..


Zobacz ogłoszenie
Reklama