Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

03/08/2018 19:03

Pokazy powietrzne, akrobacje i niesamowite samoloty sprawiają, iż na Air Show do Radomia każdego roku przybywają setki osób. Pojawiają się amatorzy lotnictwa, jak również ci, którzy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, iż w tym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet widowni. Śpieszcie się po bilety. Rozchodzą się bardzo szybko, a Air Show 2018 startuje już 25 sierpnia.


25 i 26 dzień sierpnia to ważne święto dla osób związanych  z lotnictwem, zarówno zawodowo oraz amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnopolskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, a dodatkowo obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie unikalna edycja, na którą organizatorzy zorganizowali również szczególne niespodzianki.


W planie imprezy przewidziano pokazy pilotów z ponad dwudziestu Państw Europy i Świata. Wśród powietrznych sław pojawią się przedstawiciele m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.


Jakiekolwiek osoby, jakie pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały możliwość oklaskiwać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wraz z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w narodowe barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Suwerenności. To będzie premierowy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.


Pokazy lotnicze w Radomiu będą w tym roku specjalne. Dwa dni pełne akrobacji, spotkań z najlepszymi pilotami i szansa zobaczenia samolotów, które na co dzień nie są dostępne. Również to okres, w którym uczestnicy wspólnie będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Cały program Air Show 2018 Radom widoczny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/


Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy przestrzegają przed kupnem biletów z nieznanych źródeł. Jednym miejscem, gdzie oferowane są bilety na pokazy jest portal ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/


Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to świetny koncept na to, żeby spędzić ten ostatni weekend sierpnia rodzinnie oraz intensywnie. Prócz pokazów w powietrzu zbudowane będą ponadto miejsca, na jakich eksperci opowiedzą historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne i kąciki dla dzieci zapewniają sporą dawkę informacji oraz zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem albo opiekunem legislacyjnym, który posiada bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/


Kup bilet już teraz i weź udział w najpopularniejszym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wyżej poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest miłym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią legendy naszego lotnictwa. Odkryj bohaterów oraz tych, którzy regularnie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Gwarantujemy niezapomniane emocje. Zabierz najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

Reklama

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia komentarze opinie

Dodajesz jako: |