10°C pochmurno z przejaśnieniami

Indeksy dla seniorów

15 września wójt gminy Celestynów Witold Kwiatkowski w towarzystwie radnej z Zabieżek Agnieszki Wojtaś, przewodniczącego komisji kultury, oświaty i sportu rady gminy Celestynowa Wiktora Piaseckiego i dyrektor GOKiS Hanny Pawłowskiej wręczył indeksy członkom Koła Studenckiego Seniorów na rok akademicki 2018/19 w gościnnej świetlicy OSP w Zabieżkach.

Uroczyście, bo przy muzyce kapeli „Pod Hydrantem” z Otwocka i piosenkach zespołu „Wiejskie Klimaty” z Gliny. Wójt Gminy Celestynów Witold Kwiatkowski, witając studentów, życzył im dobrych wyników w pogłębianiu swojej wiedzy, którą podczas kolejnych wykładów zdobywają. Namawiał też, by osoby, które sumiennie studiują już cztery lata, zdobywały wiedzę dalej. - Wszystkim Państwu życzę, by tej wiedzy wciąż byli nienasyceni – podkreślił wójt Witold Kwiatkowski i podziękował organizatorom spotkania: pracownikom GOKiS z dyrektor Hanną Pawłowską, sołtysce Zabieżek Annie Urbaniak wraz z radą sołecką i druhom z OSP Zabieżki.

Pierwszy wykład zainaugurował krótko Michał Niemiec - przedstawiciel Fundacji Europa 112, zapraszając na warsztaty 2 października do Teatru im. Stefana Jaracza w Otwocku na godz. 10.00, podczas których specjaliści mówić będą o bezpieczeństwie i zagrożeniach terrorystycznych oraz o tym, jak się zachować, gdy będą one nas bezpośrednio dotyczyć.
Po części oficjalnej przyszła pora na rozrywkę, którą zapewniła kapela „Pod Hydrantem”, grając i śpiewając popularne piosenki biesiadne i weselne. Wiele osób ruszyło do tańca, czując studencką, młodzieńczą werwę, a w przerwach posilając się kiełbaskami z ogniska i pysznymi, słodkimi wypiekami.

AnKa
 

Indeksy dla seniorów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się