10°C słabe opady deszczu

Moskitiera – skuteczna bariera na owady i pyłki

Nikt nie lubi nieproszonych gości w swoim domu. W szczególności, jeśli są nimi drażniące i niebezpieczne owady oraz alergenne pyłki. Skuteczną ochronę przeciwko nim może zapewnić jedna instalacja – moskitiera!

Irytujące i zagrażające życiu

W ciągu roku najróżniejsze owady pchają się do wnętrz naszych mieszkań. Jedne z nich są irytujące, jak komary. Inne – obrzydliwe, jak muchy. Wśród nich niestety znajdują się także te, które mogą stanowić prawdziwe zagrożenie. Wszelkie owady żądlące są groźne nie tylko dla osób uczulonych na ich jad. Warto się przed nimi zabezpieczyć, szczególnie, jeśli wśród domowników są małe dzieci i zwierzęta domowe.

Męczące i szkodliwe dla zdrowia

Coraz popularniejsze stają się moskitiery antyalergiczne. Są one znacznie gęściej plecione niż ich zwyczajne odpowiedniki. Takie siatki są w stanie zatrzymać pyłki najbardziej uczulających drzew i traw. Co więcej, powstrzymują wnikanie do wnętrza domu spalin, smogu i innych zanieczyszczeń. Jeśli ty, albo któryś z domowników jest alergikiem, poważnie rozważ instalację takiej moskitiery. Są one odpowiednio droższe, ale to dobra inwestycja – taka moskitiera spełnia na raz wiele niezwykle potrzebnych funkcji.

Skuteczne, wygodne i bezproblemowe.

Montaż moskitiery do okien jest zwykle bardzo prosty. Można wybrać modele, które swobodnie da się zdejmować i zakładać w wybranym momencie, oraz takie, które montowane są na stałe. Niezależnie od tego, na jaki typ instalacji się zdecydujesz, użytkowanie i konserwacja będą równie proste i wygodne. Siatkę wystarczy co jakiś czas oczyszczać wilgotną ściereczką. Jeśli moskitierę da się zdjąć – demontuj ją na zimę, jest przecież wtedy nieprzydatna. Odpowiednio zadbana, posłuży ci o wiele dłużej. Rozważ zamontowanie moskitier także na drzwi, np. od balkonu czy tarasu. Będzie to możliwe w przypadku tradycyjnie otwieranych drzwi, jak i tych przesuwnych.

Moskitiera to prosty, wygodny i skuteczny sposób na zabezpieczenie wnętrza swojego domu przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Pieniądze wydawane na chemiczne środki zabezpieczające i leki na alergie, zainwestuj w solidnie wykonaną moskitierę. Z pewnością odczujesz różnicę!

Moskitiera – skuteczna bariera na owady i pyłki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się