10°C słabe opady deszczu

"Alarm" w Otwocku i Świdrze

Komunikacja - drogi , Alarm Otwocku Świdrze - zdjęcie, fotografia

Złość i frustracja pasażerów Kolei Mazowieckich linii Dęblin -Warszawa z powodu fatalnej organizacji komunikacji zastępczej między Otwockiem a Świdrem nabrały takich rozmiarów, że problemem postanowiła się zająć telewizja publiczna.

W czwartek wieczorem w programie Alarm wyemitowany został reportaż Piotra Sułka zrobiony dwa dni wcześniej w Świdrze i Otwocku.

Trzeba przyznać, że autorowi reportażu udało się zarejestrować sytuacje wkurzające i trochę śmieszne zarazem (choć niestety nie było to raczej trudne, aby trafić na takie zdarzenia).

Zachęcamy do zapoznania się z reportażem (w którego powstaniu iotwock.info miało swój skromny udział: informacje przekazał reporterowi Ireneusz Paśniczek, wydawca naszego portalu) na vod.tvp.pl

Mamy nadzieję, że medialne "klapsy" zmobilizują KM, aby faktycznie usprawnić ZKA oraz lepiej przekazywać potrzebne pasażerom informacje.

My także poprosiliśmy kilka dni temu o wyjaśnienia w tej sprawie rzeczniczkę KM, ale jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Miejmy nadzieję, że gdy do nas dotrze, będziemy mogli Państwu przekazać informacje o konkretnych rozwiązaniach problemu, wprowadzonych przez Koleje Mazowieckie.

ZetKa

Fot.vod.tvp.pl

"Alarm" w Otwocku i Świdrze komentarze opinie

  • gość 2018-08-04 16:05:58

    A SKM to pies?: To jakaś farsa, co się dzieje.

  • gość 2018-08-07 16:16:04

    A czy Telewizja Publiczna zobaczyła w jakim stanie jest dojście do peronu w Świdrze od strony południowo-wschodniej? Szczęście, że nie pada... jak zacznie to reklamówki na buty... Tylko wzmożona uwaga by zębów nie powybijać na tych niby schodach... Osoba poruszająca się o kulach... wózek inwalidzki czy dziecięcy czy też osoby starsze z rowerami mają bardzo duży problem.

Dodajesz jako: Zaloguj się