15°C bezchmurnie

Świąteczne życzenia dla Otwocka na wesoło - konkurs

Konkurs, Świąteczne życzenia Otwocka wesoło konkurs - zdjęcie, fotografia

Mamy do rozdania dwa bilety na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w PMDK 14 grudnia 2017 r. Przekażemy je osobom, które do 10 grudnia 2017 prześlą do nas najzabawniejsze życzenia świąteczno-noworoczne dla Otwocka i/lub powiatu otwockiego.

Boże Narodzenie to czas radości - chcemy, żeby każdy kto przeczyta życzenia od Was uśmiechnął się na myśl o Otwocku. Trudne zadanie? Na pewno nie dla wielu mieszkańców miasta i powiatu, którzy potrafią dostrzec, że w każdej sytuacji, choćby trudnej jest jasna strona, często właśnie zabawna. 

Oprócz wspomnianych dwóch biletów na przedstawienie kabaretowe, oddamy też dwa bony na zakupy przedświąteczne w lokalnych sklepach po 100 zł każdy .

Dnia 10.12.2017 jury złożone z dziennikarzy iOtwock.info wybierze najzabawniejsze życzenia, za które przekażemy nagrody.

Jak wziąć udział w konkursie?

Tekst życzeń - KONIECZNIE NA WESOŁO - można napisać na forum iOtwock w wątku "Życzenia dla Otwocka na święta i nowy 2018 rok" (pokój społeczny), lub przesłać mailem na adres: [email protected] W temacie e-maila należy wpisać "Życzenia dla Otwocka".

Życzenia muszą być podpisane imieniem autora, (plus nazwisko i numer telefonu do kontaktu do wiadomości redakcji).

Wszystkie życzenia będziemy umieszczać w jednym poście na portalu iOtwock.info.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby z Redakcji iOtwock.info oraz współpracownicy.

To jak? Czego, ho, ho, ho, życzycie swojemu Otwockowi? 
Redakcja


 

Świąteczne życzenia dla Otwocka na wesoło - konkurs komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się