12°C pochmurno z przejaśnieniami

Święto piłki w Regucie

Lokalna Grupa Działania Natura i Kultura zorganizowała 23 czerwca 2018 r. na terenie gminy Celestynów Dzień Sportu i Rodziny, podczas którego odbył się turniej piłkarski. Wzięło w nim udział 9 drużyn młodych roczników z UKS Osieck, Sokół Kołbiel i RKS Bór Regut.

Rozgrywki miały miejsce na boisku z naturalną nawierzchnią w Regucie. Nad częścią sportową turnieju czuwali gospodarze obiektu, czyli Regucki Klub Sportowy ”Bór” Regut.
Dla zawodników oraz przybyłych kibiców organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: malowanie włosów, dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane, warsztaty artystyczne, podczas których chętni własnoręcznie mogli ozdobić płócienne torby, a na murawie (zwłaszcza na początku rozgrywek) - oprócz młodych piłkarzy - pojawiła się Myszka Minnie skręcająca balony w dowolne kształty.

Było również stoisko informacyjne LGD, na którym można było zapoznać się z założeniami Lokalnej Strategii i możliwościami otrzymania wsparcia ze środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz stoisko Urzędu Gminy w Celestynowie.
Młodzi zawodnicy grali wyśmienicie, więc bramek padało wiele, a za każdą z nich otrzymywali gromkie brawa.
AnKa

Święto piłki w Regucie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się